Reklama w metrze

Warszawskie metro to unikalna przestrzeń,
która łączy wszystkie cechy nowoczesnej reklamy zewnętrznej.

METRO

Warszawskie metro to wyjątkowa przestrzeń łącząca wszystkie cechy nowoczesnej reklamy.

Reklama w metrze gwarantuje dotarcie do setek tysięcy osób. Od lat jesteśmy wyłącznym operatorem nośników na peronach i w wagonach, co pozwala nam na skuteczne planowanie działań reklamowych.

Stacja metra tętni życiem, codziennie przewijają się przez nią tysiące podróżnych, zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów.

Dzięki różnorodnym formatom, z nami stworzysz kampanię, która będzie towarzyszyć pasażerom przez całą podróż, gwarantując, że Twoja reklama zostanie zauważona.

Image

Dlaczego metro?

Image
# 1

Nośniki Premium

W metrze łączą się najnowocześniejsze trendy reklamy outdoor – tradycyjne nośniki o wyjątkowym designie, cyfrowe ekrany digital o najlepszej jakości emisji oraz działania niestandardowe, które rozmachem i pomysłowością zaskoczą każdego pasażera. Pozwala to stworzyć wielokanałową i różnorodną kampanię reklamową.

# 2

Uporządkowana Przestrzeń

Od 2001 r. jesteśmy wyłącznym operatorem kampanii reklamowych w metrze i posiadamy w ofercie wszystkie dostępne powierzchnie reklamowe. Dokładnie zaplanowaliśmy rozmieszczenie nośników i tak dobraliśmy ich ilość, by zapewnić optymalną widoczność i czas ekspozycji, nie obniżając przy tym komfortu pasażerów.

Image
Image
# 3

Zasięg

Metro to serce komunikacyjne Warszawy, skupiające ruch pasażerów ze wszystkich dzielnic. W efekcie nośniki w metrze zapewniają większy zasięg niż te na przystankach autobusowych. Planując z nami kampanię, masz pewność dotarcia do określonej liczby pasażerów – dzięki czytnikom kart i biletów dokładnie wiemy, ilu pasażerów codziennie korzysta z każdej stacji.

MEDIA KITS

Masz pytania? Napisz do nas!
Razem zaplanujemy Twoją kampanię w metrze!

COPYRIGHT © 2024 STRÖER Polska Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED. LAST REVISED 1/7/2024