Outdoor

Jedną z głównych zalet reklamy zewnętrznej
jest jej ogromny zasięg. Reklama umieszczona w strategicznym miejscu może dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów każdego dnia.

OUTDOOR

Outdoor to sposób na szybkie i efektywne kosztowo dotarcie do milionów odbiorców.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 15 tysięcy nośników reklamowych w 250 miejscowości w całym kraju. Dzięki najlepszym lokalizacjom nasze powierzchnie reklamowe mają największą widownię w Polsce wg. badania Outdoor Track. Z nami stworzysz outdoorową kampanię, która dotrze do milionów odbiorców.

Formaty nośników OOH firmy STRÖER codziennie docierają do milionów Polaków. Nasze innowacyjne opcje reklamy zewnętrznej oferują niezrównane możliwości budowania marki, wzmacniania jej obecności i osiągania sukcesu.

Jako lider branży, wprowadzamy inteligentne rozwiązania do sektora out-of-home, wykorzystując najnowsze technologie na szeroką skalę.

Image

Dlaczego Outdoor?

Image
# 1

Masowość

Atutem Outdooru jest przede wszystkim masowy zasięg. Tablice reklamowe docierają do wszystkich – niezależnie od zainteresowań czy wieku. Każdy billboard zapewnia tysiące kontaktów reklamowych dziennie. Sprzyjają temu trendy urbanizacyjne – rosnąca mobilność i dynamiczny rozwój miast, w których skoncentrowane są sieci nośników.

# 2

Lokalność

Reklama zewnętrzna to jedyne medium, które może działać globalnie i lokalnie jednocześnie. Starannie zaplanowana kampania dotrze do milionów osób, a Ty masz pełną kontrolę nad tym w której dokładnie okolicy znajdą się Twoje reklamy i do którego miejsca skierują Twoich klientów.

Image
Image
# 3

Unikatowość komunikacyjna

Kampania na nośnikach Outdoor to przekaz obecny w przestrzeni publicznej, który nie może być wyłączony ani zignorowany. Reklama na billboardzie dociera do wszystkich, dzięki czemu ma silniejszy wymiar i większe znaczenie. Ponadto, interesujące kreacje outdoorowe często stają się viralowe i są chętnie udostępniane w mediach społecznościowych.

MEDIA KITS

Masz pytania? Napisz do nas!
Razem zaplanujemy Twoją kampanię OOH!

COPYRIGHT © 2024 STRÖER Polska Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED. LAST REVISED 1/7/2024